logo
ikona

Parkitka Mazowiecka

O INWESTYCJI

Nowa inwestycja powstająca przy ulicy Mazowieckiej w Częstochowie to idealny przykład, że na to, co dobre warto czekać, a wysoka jakość wymaga cierpliwości. Czterokondygnacyjny budynek charakteryzuje prosta, ale nowoczesna bryła, duże przeszklenia i neutralna kolorystyka, której jakość wykonania pozwoli na cieszenie się walorami estetycznymi przez długie lata.

Apartamentowiec zaplanowany na jedynie 25 lokali o metrażach od 40m² do 91m², to odpowiedź na potrzeby klientów szukających spokojnej oazy bez obaw o wieloetapową budowę i bezosobową społeczność.

mazowiecka

Apartamenty już w sprzedaży. Zapytaj o ofertę!

Jak w każdej inwestycji ważna jest dla nas jakość użytych materiałów:


Obowiązujący standard to dla nas za mało – dlatego w trosce o komfort mieszkańców zdecydowaliśmy się w każdym z budynków zainstalować elektryczną windę marki OTIS, która prowadzić będzie prosto z parkingu podziemnego na poszczególne poziomy.

Tylko 25 mieszkań w budynku

Wysoka jakość materiałów

Garaż podziemny z 17 miejscami

Inwestycja już w budowie

LOKALIZACJA

Zamieszkaj w jednej z najpopularniejszych dzielnic Częstochowy – Parkitce! Znana z terenów zielonych i spokojnej atmosfery, pozwoli Ci wygodnie mieszkać i odetchnąć bez obaw o bliskość i dostęp do centrum miasta. W bliskiej okolicy inwestycji znajdziesz szkoły, przedszkola, ale też restauracje i sklepy.

Plan osiedla 3D

Wybierz mieszkanie dla siebie

Lista lokali

 Usuń filtr
 Usuń filtr
 Usuń filtr
Pokaż tylko dostępne
Typ Nr Piętro Powierzchnia Pokoje D-Działka
T-Taras
Dostepność Cena Plan

Galeria osiedla

WIZUALIZACJE ZEWNĘTRZNE

WIZUALIZACJE WEWNĘTRZNE

ZOBACZ PODGLĄD Z KAMERKI NA BUDOWIE

Dziennik budowy

PARKITKA – MAZOWIECKA BW2 – relacja z budowy

Zapytanie o cenę