logo
ikona

O Nas

O NAS

Ile razy słyszałeś, że deweloper buduje inwestycję, jak dla siebie? W Proinvest to więcej niż hasło reklamowe – tworzymy miejsca z myślą o przyjaciołach i rodzinie, którzy spędzają w nich swoją codzienność, ciesząc się jakością w standardzie Proinvest.

Nasze inwestycje powstają dla klientów szukających wytchnienia od tłocznych osiedli, głośnych wnętrz i braku prywatności. Wierzymy, że wysoka jakość i staranność przygotowania inwestycji ma realny wpływ na wygodną codzienność i życie przyszłych mieszkańców. Projekty, które wcielamy w życie, pozwalają na budowanie niewielkich społeczności sąsiedzkich, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie i komfortowo w swoim najbliższym otoczeniu.

Niewielka skala działalności pozwala kontrolować każdy etap powstawania mieszkania – od koncepcji, przez budowę, aż po odbiór i wręczenie kluczy.

Standard, to za mało. Poznaj jakość według Proinvest.

nasza historia

Od momentu powstania w 2006 jesteśmy firmą rodzinną, która stawia na świadome budownictwo: podążające za potrzebami klientów, zorientowane na środowisko, a przede wszystkim oparte o jakość i nieuznające niczego poniżej dążenia do bycia jeszcze lepszym.
Z najwyższą starannością zbudowaliśmy już ponad 100 mieszkań i apartamentów, które są naszą wizytówką, a opinie i relacja z ich mieszkańcami nasza najlepszą rekomendacją. Stawiamy na działanie w skali mikro, które pozwala nam nie tylko utrzymać dostarczaną jakość, ale wciąż podnosić sobie poprzeczkę i mieć pewność, że każdy oddany lokal spełnia nasze najwyższe wymagania.
lina

misja

Wierzymy, że dla naszych klientów jesteśmy nie tylko sprzedawcą, czy doradcą, ale też partnerem. Chcemy gwarantować spokój, pewność i bezpieczeństwo nie tylko w procesie zakupu, ale przez długie lata mieszkania.

Zapytanie o cenę